Audyt kierowcy -

Twój sukces na rynku pracy!

Dobra praca nadal jest trudna do osiągnięcia. Jeżeli na Twoim wymarzonym stanowisku przewiduje się wydanie Ci pojazdu firmowego warto, abyś już w procesie rekrutacji pokazał pracodawcy, że nie tylko posiadasz Prawo jazdy, ale również prowadzić je tak, aby pojazd był bezpieczny, nie eksploatował się szybko, tanio jeździł a wizerunek firmy pozostał nienaruszony. 

Audyt kierowcy
pojazdu firmowego

Wydajesz nowemu pracownikowi pojazd służbowy? 
Zastanawiasz się, czy da sobie radę w ruchu drogowym? Czy nie uszkodzi auta? Przecież fakt posiadania Prawa jazdy nie świadczy o umiejętnościach.

Posiadanie ubezpieczenia Auto Casco jest dobrym rozwiązaniem, ale nie chroni przez spóźnieniem na ważne spotkanie czy utratą wizerunku firmy.

Sprawdzimy dla Ciebie umiejętności Twojego pracownika.

 

Certyfikat wydajemy w trzech językach.

  

 


 

BEZPIECZNIE

Sprawdzimy, czy kierowca prowadzi bezpiecznie, nie stwarza zagrożenia w ruchu drogowym.

DEFENSYWNIE

Zweryfikujemy i poinstruujemy kierowcę jak należy prowadzić pojazd w sposób zapobiegający zdarzeniom drogowym, będom innych uczestników i ryzykownym styutacjom.

EKONOMICZNIE

Określamy, czy sposób jazdy kierowcy nie marnuje paliwa i nie eksploatuje nadmiernie pojazdu.

WYPADEK TO
Utrata wizerunku
FIRMY

Udział w kolizji firmowego pojazdu to znacząca rysa na wizerunku. Portale internetowe, Facebook czy Youtube jest pełen obrazów, na któych logo firmy prezentowane jest w kontekście wypadku drogowego. W umyśle oglądającego na zawsze już pozostanie LOGO FIRMY + WYPADEK.
Nie ma wiekszęgo znaczenia czyja była wina. Wizerunek i tak zostanie naruszony. 

KOLIZJA 
Strata towaru
i CZASU

Każda nawet najdrobniejsza kolizja wiąże się z opóźnieniami w dostawie towaru, czasem uszkodzeniem towaru lub jego całkowitą utratą. 

Samo opóźnienie w dojeździe na spotkanie biznesowe może skutkować stratą znacznych rozmiarów a przynajmniej stratą wizerunkową.

POSIADANIE PRAWA JAZDY NIE OZNACZA UMIEJĘTNOŚĆ JAZDY

Europejska Rada Bezpieczeństwa Transportu (ETSC) opublikowała coroczny PIN Raport.

 

Eksperci ETSC wskazują w PIN Report, że od trzech lat ogółem liczba wypadków i ofiar w Europie nie obniża się. 

Zaznaczają też, że według szacunków aż 40 proc. wypadków na europejskich drogach związanych jest z aktywnością zawodową ludzi. Tu do zrobienia wiele jeszcze mają firmy (w Polsce większość nowo rejestrowanych samochodów to samochody należące do firm).

– Wiele firm błędnie postrzega zarządzanie ryzykiem na drogach jako uciążliwość zamiast patrzeć na to jak na szansę – mówi Antonio Avenonso, dyrektor zarządzający ETSC. – Tymczasem zmniejszanie ryzyka przez zarządzanie podróżą, szkolenia i zakup bezpiecznej floty samochodowej daje oszczędności czasu, zmniejsza wydatki na ubezpieczenia i poprawia też wizerunek firmy. 

tagi: Nauka jazdy w Szczecinie nie jest trudna. Kluczem jest najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie opinie najlepsze i wysoka zdawalność prawa jazdy w Szczecinie. Opinie o szkołach jazdy w Szczecinie są bardzo wazne aby poznać najlepsza szkoł jazdy w Szcecinie i uczyć si u najlepszego instruktora nauki jazdy. Miasto w którym Nauka jazdy Szczecin jest bardzo dobrze położone, choć na dużo miejsc, gdzie ruszanie na wzniesieniu jest to wazne zadanie egzaminacyjne na prawo jazdy w Szczecinie.