BEZPIECZNIE

Sprawdzimy, czy kierowca prowadzi bezpiecznie, nie stwarza zagrożenia w ruchu drogowym.

DEFENSYWNIE

Zweryfikujemy i poinstruujemy kierowcę, jak należy prowadzić pojazd w sposób zapobiegający zdarzeniom drogowym, w tym niwelując skutki błędów innych uczestników ruchu i ryzykownych zachowań.

EKONOMICZNIE

Określamy czy kierowca nie marnuje paliw i nie eksploatuje nadmiernie pojazdu. Podpowiadamy jak zadbać o ekonomikę.

WYPADEK TO
Utrata wizerunku
FIRMY

Udział w kolizji firmowego pojazdu to znacząca rysa na wizerunku. Portale internetowe, Facebook czy Youtube jest pełen obrazów, na którym logo firm prezentowanych jest w kontekście. W pamięci na zawsze już pozostanie LOGO FIRMY + WYPADEK.
Nie ma większęgo znaczenia czyja była wina. Wizerunek firmy i tak będzie naruszony. 

KOLIZJA 
Strata towaru
i CZASU

Każda nawet najdrobniejsza kolizja składa się z opóźnień w dostawach, często uszkodzonych danych lub jego ograniczeń utrwalających wartości. 

Samo opóźnienie na spotkanie na konsekwencji może spowodować nie tylko stratę finansową ale również wizerunkową.

POSIADANIE PRAWA JAZDY NIE OZNACZA UMIEJĘTNOŚĆ JAZDY

Europejska Rada Bezpieczeństwa Transportu (ETSC) opublikowała coroczny PIN Raport.

 

Eksperci ETSC wskazują w PIN Report, że od trzech lat ogółem liczba wypadków i ofiar w Europie nie obniża się. 

Zaznaczają też, że według szacunków aż 40 proc. wypadków na europejskich drogach związanych jest z aktywnością zawodową ludzi. Tu do zrobienia wiele jeszcze mają firmy (w Polsce większość nowo rejestrowanych samochodów to samochody należące do firm).

– Wiele firm błędnie postrzega zarządzanie ryzykiem na drogach jako uciążliwość zamiast patrzeć na to jak na szansę – mówi Antonio Avenonso, dyrektor zarządzający ETSC. – Tymczasem zmniejszanie ryzyka przez zarządzanie podróżą, szkolenia i zakup bezpiecznej floty samochodowej daje oszczędności czasu, zmniejsza wydatki na ubezpieczenia i poprawia też wizerunek firmy. 

tagi: Nauka jazdy w Szczecinie nie jest trudna. Kluczem jest najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie opinie najlepsze i wysoka zdawalność prawa jazdy w Szczecinie. Opinie o szkołach jazdy w Szczecinie są bardzo wazne aby poznać najlepsza szkoł jazdy w Szcecinie i uczyć si u najlepszego instruktora nauki jazdy. Miasto w którym Nauka jazdy Szczecin jest bardzo dobrze położone, choć na dużo miejsc, gdzie ruszanie na wzniesieniu jest to wazne zadanie egzaminacyjne na prawo jazdy w Szczecinie.