Doskonalenie techniki jazdy

Wydaje ci się, że jesteś dobrym kierowcą? To dobrze, bo prowadząc pojazd trzeba mieć pewność siebie i swoich działań. Ale czy naprawdę znasz siebie, swój samochód i prawa fizyki, które rządzą ruchem?

Weź udział w szkoleniu, sprawdź na własnej skórze jak zachowuje się Twój samochód w trudnej sytuacji i czy Ty naprawdę potrafisz zrobić to, co deklarujesz?

Szkolenie bezpiecznej jazdy samochodem – zajęcia na płycie poślizgowej

 

Zapraszamy wszystkich kierowców na szkolenie jazdy samochodem w trudnych warunkach.

Celem szkolenia jest podniesienie świadomości kierowców w zakresie bezpiecznego korzystania z samochodu a także:

 • interpretacja sytuacji na drodze, dostosowanie taktyki jazdy - defensywny styl jazdy
 • praktyczne doświadczenie awaryjnych sytuacji w kontrolowanych warunkach szkoleniowych
 • zrozumienie działania systemów bezpieczeństwa
 • doskonalenie umiejętności radzenia sobie z trudnymi warunkami drogowymi


Zajęcia prowadzone są na płytach poślizgowych, przez doświadczonych instruktorów techniki jazdy.

Cena:

Szkolenie 1 osoby na prywatnym samochodzie

430 zł

Jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu w 2 osoby, druga osoba uczestniczy w szkoleniu pojazdem Akademii.
Łączna cena za 2 osoby: 1000 zł

Terminy: dla grup zorganizowanych min. 8 osób - stale
w przypadku mniejszej ilości "zbieramy" grupę, co może powodować konieczność oczekiwania na szkolenie nawet kilka tygodni.

 

Jeżeli jednak poważnie myślisz o swoim bezpieczeństwie zapraszamy najpierwdo skorzystania z usługi audytu kierowcy, o któym informacje znajdziesz na www.audytkierowcy.pl. 

Zakres szkolenia I-go stopnia:

 • Jazda defensywna - przejazd trasą Szczecin - Toruń
 • zajęcia w domu bezpieczeństwa
 • bezpieczna pozycja za kierownicą
 • efektywna praca za kierownicą
 • optymalny tor jazdy, płynna jazda
 • granice przyczepności – nadsterowność, podsterowność
 • wpływ prędkości na możliwość panowania nad samochodem
 • umiejętność hamowania awaryjnego

Szkolenie odbywa sie zwykle w soboty. Rozpoczyna zbiórką w Szczecinie, wydaniem radiotelefonów do wszystkich samochodów. Wyjazd wcześnie rano. Podczas trasy ćwiczone są elementy jazdy defensywnej (prawidłowa pozycja na drodze, obranie właściwego toru jazdy, odległości mędzy pojazdami, manwery bezpiecznego omijania i wyprzedzania).
Dojazd do ODTJ w Toruniu, chwila przerwy i zajęcia w domu bezpieczeństwa. Następnie szkolenie na płytach poślizgowych. Powrót do Szczecinia popołudniu lub dla chętnych zwiedzanie Toruńskiego Starego Miasta. W zależności od decyzji grupy możliwy jest nocleg i impreza integracyjna.

WAŻNY ELEMENT SZKOLENIA

Dom bezpieczeństwa
PIERWSZY W POLSCE

Pierwszy w Polsce Safety House, w któym osoby szkolone mogą poznać namacalnie, jak powstaje wypadek, co ma na niego wpływ, przetestować na symulatorze jak zchowuje si ciało podczas "dachowania" pojazdu czy w trakcie zderzenia czołowego. Specjalna waga wskaże mas naszego ciała w chwili zderzenia a wszystko to w obliczu prawdziwego powypadkowego wraku, z dokładnie opisaną historią zdarzenia. 

SKID CAR
Prawdziwy poślizg
CHOĆ SYMULOWANY

Instruktor sterujący urządzeniem może błyskawicznie zmieniać tendencje samochodu wywołując podsterowność, nadsterowność, poślizg czterokołowy w różnych poziomach intensywności.

Manipulując torem jazdy, prędkością i ustawieniami możemy osiągnąć właściwie każdy efekt nietypowego zachowania samochodu. Skid-Car symuluje także zjawisko aquaplanningu.
Instruktor dostosowuje zachowanie samochodu do poziomu osoby szkolonej.

Nasz Partner - Toruńska Akademia Jazdy

tagi: Nauka jazdy w Szczecinie nie jest trudna. Kluczem jest najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie opinie najlepsze i wysoka zdawalność prawa jazdy w Szczecinie. Opinie o szkołach jazdy w Szczecinie są bardzo wazne aby poznać najlepsza szkoł jazdy w Szcecinie i uczyć si u najlepszego instruktora nauki jazdy. Miasto w którym Nauka jazdy Szczecin jest bardzo dobrze położone, choć na dużo miejsc, gdzie ruszanie na wzniesieniu jest to wazne zadanie egzaminacyjne na prawo jazdy w Szczecinie.