Najważniejsza nagroda 2017 r w Polsce dla naszego Instruktora!
Człowiek Roku 2017 Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego

"Poprawiamy po innych"

Podszedłeś do egzaminu na Prawo jazdy i nie powiodło się?

Nie czujesz się na siłach aby podejść do kolejnego egzaminu?

Instruktor mówił, że już umiesz, ale egzaminator miał inne zdanie? 

...znamy to niestety :(


Dlatego przygotowaliśmy specjalnie  program szkolenia dla osób z innych OSK, dzięki któremu z pewnością zdasz wreszcie egzamin państwowy
w WORD Szczecin.

 

SKĄD WIEMY JAK TO ROBIĆ?

Nasz instruktor, ukończył kurs kwalifikacyjny dla egzaminatorów w WORD Szczecin i tam praktykował prowadząc egzaminy państwowe. Poznał wtedy nie tylko zasady egzaminowania i wszystkie zadania egzaminacyjne, typowe miejsca wykonywania tych zadań (tzw.trasy egzaminacyjne) ale również najczęściej popełniane błędy kandydatów. Na tej podstawie przygotował specjalny, autorski program szkolenia, dzięki któremu nasi kursanci zdają egzaminy.

JAK TO ZROBIMY?

Przez  lata swojej praktyki zawodowej nasz instruktor przygotowując skutecznie do egzaminów ponad 5000 kursantów, opracował specjalne materiały, oparte na tym, czego nie najczęściej nie wiedzą kursanci podczas egzaminu, 

 Szkolenie "Poprawiamy po innych" składa się własnie z przygotowania teoretycznego oraz praktycznego. Po zapoznaniu się z materiałami odbędziesz zajcia praktyczne a więc jazdy, po typowych trasach i miejscach egzaminowania. 

 

CZY TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE ?

  • Pragniesz wreszczie zdać szczęśliwie egzamin państwowy?
  • Chcesz oszczędzić sobie dalszego stresu przed egzaminem?
  • Nie chcesz więcej tracić czasu i pieniądzy na małoskuteczne szkolenie?
  • Potrzebujesz szybko zdobyć Prawo Jazdy?

    Jeżeli choć na jedno powyższe pytanie odpowiedziałeś twierdząco to nasze szkolenie "Poprawiamy po innych" to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

 

 TO DZIAŁA !

Skąd wiemy, że to działa? Bo potwierdzają to opinie naszych kursantów i sukcesy podczas egzaminów, które tworzą naszą wysoką zdawalność. 

REKOMENDACJE i ZDAWALNOŚĆ

Posiadamy Certyfikat  ISO 29990

Ceny szkoleń

wszystkie szkolenia poprzedzone są przygotowaniem teoretycznym w Strefie Kursanta nastepnie:

1 spotkanie 2 godziny

160 zł

2 spotkania po 2 godziny

320 zł

3 spotkania po 2 godziny

450 zł

w razie konieczności przedużenia szkolenia ceny wg powyższych

 

 Wjazd na plac manewrowy WORD Szczecin płatny dodatkowo

30zł

Jak zacząć?

Wypałnij formularz rezerwacyjny!  

***

 

Szkolenie na placu egzaminacyjnym

Podczas szkolenia możemy wjechać na plac egzaminacyjny WORD i tam doszlifować Twoje umiejętności w wykonywaniu zadań. To bardzo atrakcyjny element naszego szkolenia. Poznasz wszystkie "łuki" i będziesz wiedział co spotka Cię podczas egzaminu.

Jak zdać egzamin na Prawo jazdy?

Każdy kursant maży o tym, aby zobaczyć te tablice bo to oznacza, że zdałeś egzamin Pomożemy Ci. Wiemy jak to zrobić. Wiemy czego potrzebujesz aby zdać, wiemy jak oceniają egzaminatorzy, wiemy w jakich miejscach zwykle wydają polecenia do wykonania zadań egzaminacyjnych. 

Opinie osób, które skorzystały z tej oferty mówią same za siebie!

Instruktor prowadzący

Filip Grega -  instruktor nauki i techniki jazdy

Akademia Bezpiecznej Nauki i Techniki Jazdy 

Gen.L.Rayskiego 23

Oddział Szczecin

tagi: Nauka jazdy w Szczecinie nie jest trudna. Kluczem jest najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie opinie najlepsze i wysoka zdawalność prawa jazdy w Szczecinie. Opinie o szkołach jazdy w Szczecinie są bardzo wazne aby poznać najlepsza szkoł jazdy w Szcecinie i uczyć si u najlepszego instruktora nauki jazdy. Miasto w którym Nauka jazdy Szczecin jest bardzo dobrze położone, choć na dużo miejsc, gdzie ruszanie na wzniesieniu jest to wazne zadanie egzaminacyjne na prawo jazdy w Szczecinie.