Najważniejsza nagroda 2017r. w Polski dla naszego Instruktora!
Człowiek Roku 2017 Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego

"Poprawiamy po innych"

Podszedłeś do egzaminu na Prawo jazdy i nie powiodło się?

Nie czujesz się na siłach, aby podejść do zdania egzaminu?

Instruktor powiedział, że już umiesz, ale egzaminator miał inne zdanie? 

... znamy to niestety :(


Dlatego przygotowaliśmy specjalny program szkoleń dla osób z innych OSK, dzięki któremu bedziesz gotowy do zdania egzaminu państwowego
w WORD Szczecin.

 

SKĄD WIEMY JAK TO ROBIĆ?

Nasz instruktor jest również egzaminatorem państwowym a swój kurs kwalifikacyjny dla egzaminatorów odbywał w WORD Szczecin i tam praktykował prowadząc egzaminy państwowe. Zna nie tylko zasady egzaminowania i wszystkie zadania egzaminacyjne, typowe miejsca wykonywania tych zadań (tzw. Trasy egzaminacyjne), ale także często popełniane błędy kandydatów. Na tej podstawie przygotował specjalny, autorski program szkolenia, dzięki temu nasi kursanci zdają egzaminy.

JAK TO ROBIMY?

Przez lata swojej praktyki zawodowej nasz instruktor przygotowując do egzaminu ponad 9000 kursantów, opracował specjalne materiały, dostępne dla uczestników kursów, a zawierające ważna a najczęściej nieznane absolwentom kursów nauki jazdy.

 Szkolenie „Poprawiamy po innych” składa się z przygotowania teoretycznego oraz praktycznego. Po zapoznaniu się z materiałami niezbednymi do przygotowania się do egzaminu (zasady egzaminu i kryteria oceny zadań, najczęstrze błędy i często łamane przez kandydatów przepisy) odbywa się części praktyczna, czyli jazda po obszarach egzaminowania WORD Szczecin. Podczas pierwszego spotkania następuje diagnoza kompetencji zgodnie z zasadami egzaminu państwoego a na kolejnych uzupełniamy braki w umiejętnościach.

 

CZY TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE?

  • Pragniesz wreszczie zdać szczęśliwie egzamin państwowy?
  • Chcesz oszczędzić sobie zależy od stresu przed egzaminem?
  • Nie chcesz więcej tracić czasu i pieniądzy na małoskuteczne szkolenie?
  • Chcesz szybko zdobyć Prawo Jazdy?

    Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco to nasze szkolenie „Poprawiamy po innych”  jest właśnie dla Ciebie!

 

 DO DZIAŁA!

Skąd wiemy, że jesteśmy skuteczni? Bo potwierdzają to opinie naszych kursantów na portalach społecznościowych i sukcesy podczas egzaminów, w których zwykle osoągamy wysokie wyniki zdawalności. 

ZOBACZ REKOMENDACJE i ZDAWALNOŚĆ

Posiadamy Certyfikat  ISO 29990

Jak zacząć?

Wypełnij formularz rezerwacyjny!  W nim zawarte są dokładne informacje o usłudze.

Ceny szkoleń

wszystkie szkolenia poprzedzone są przygotowaniem teoretycznym w Strefie Kursanta po czym realizowane są zajęcia praktyczne (jazdy) w wybranej ilości:

1 spotkanie 2 godziny

270 zł 

2 spotkania po 2 godziny

500 zł  

3 spotkania po 2 godziny

690 zł  

w razie konieczności przedużenia szkolenia ceny wg powyższych

 

 Wjazd na plac manewrowy WORD Szczecin płatny dodatkowo

40zł

 
 

***

 

Szkolenie na placu egzaminacyjnym

Podczas szkolenia możemy wjechać na plac egzaminacyjny WORD i tam doszlifować Twoje umiejętności w wykonywaniu zadań. To bardzo ważny element naszego szkolenia. Wypróbujesz wszystkie "łuki" i dobrze poznasz co spotka Cię podczas egzaminu. Usługa realizowana wyłącznie w terminach udostępnionych przez WORD Szczecin

Jak zdać egzamin na Prawo jazdy?

Każdy kursant maży o tym, aby zobaczyć te tablice bo to znaczy, że zdałeś egzamin! Pomożemy Ci! Wiemy jak to zrobić. Wiemy, czego potrzebujesz, aby zdać egzamin w WORD Szczecin!

Opinie prawdziwych osób, naszych absolwentów, które są dostępne na naszych mediach społecznościowych mówią same za siebie!

Instruktor prowadzący

mgr Filip Grega -  instruktor nauki i techniki jazdy, egzaminator państwowy prawa jazdy.

Akademia Bezpiecznej Nauki i Techniki Jazdy 

ul.Sławomira 23
(biuro czynne po telefonicznym ustaleniu)

Oddział Szczecin

tagi: Nauka jazdy w Szczecinie nie jest trudna. Kluczem jest najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie opinie najlepsze i wysoka zdawalność prawa jazdy w Szczecinie. Opinie o szkołach jazdy w Szczecinie są bardzo wazne aby poznać najlepsza szkoł jazdy w Szcecinie i uczyć si u najlepszego instruktora nauki jazdy. Miasto w którym Nauka jazdy Szczecin jest bardzo dobrze położone, choć na dużo miejsc, gdzie ruszanie na wzniesieniu jest to wazne zadanie egzaminacyjne na prawo jazdy w Szczecinie.