Powrót DO JAZDY

Specjalna oferta dla osób, które posiadają prawo jazdy ale z różnych przyczyn bardzo długo nie jeździły samochodem

albo nabyły nowy samochód i chcą go poznać.

PRZYPOMNIENIE PRZEPISÓW

Aby uzyskać pewność jazdy konieczna jest znajomość przepisów. Jeżeli ich nie pamiętasz albo znasz ale nie do końca rozumiesz, tracisz pewność siebie za kierownicą. Konieczne jest przypomnienie zasad ruchu, wyjaśnienie zawiłości oznakowania ( ruch okrężnych, tramwaje, przepisy dotyczące parkowania i wiele innych) ale również uważność i prawidłowe interpretowanie zachowań innych uczestników. Wszystko to zrobisz w trakcie naszych zajęć.

PRZYPOMNIENIE i TRENING KIEROWANIA

Sprawna i bezpieczna jazda to przede wszystkim umiejętność sprawnej i pewnej obsługi urządzeń sterowania pojazdem. Trzeba też poznać zasady działania systemów bezpieczeństwa, te wszystkie przełączniki i pokrętła. Gdy samochód już nas "grzecznie słucha" możemy wyruszyć w drogę! Ćwiczyć jazdę od łatwiejszych miejsc aż po największe skrzyżowania o ruchu okrężnym i z tramwajami. Bezpieczne parkowanie to równie ważny element jazdy. A może warto przećwiczyć wjazd na parking galerii handlowej a może na wstępnie tylko opanować swoją ulubioną trasę z domu do pracy? Spotkamy się i podejmiemy decyzję od czego zacząć, ale wierzę, że i tak niebawem przerobimy wszystkie aspekty jazdy :)

INWESTYCJA W BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I BLISKICH

Czas trwania zajęć:

2,5 h

Pojazd

Twój lub Akademii

Miejsce

ustalimy wspólnie

Wartość:

 

Twój pojazd

300 zł

Pojazd Akademii

350 zł

Dzięki tym zajęciom szybko wrócisz do codziennej, bezpiecznej jazdy!

Zapraszamy!

tagi: Nauka jazdy w Szczecinie nie jest trudna. Kluczem jest najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie opinie najlepsze i wysoka zdawalność prawa jazdy w Szczecinie. Opinie o szkołach jazdy w Szczecinie są bardzo wazne aby poznać najlepsza szkoł jazdy w Szcecinie i uczyć si u najlepszego instruktora nauki jazdy. Miasto w którym Nauka jazdy Szczecin jest bardzo dobrze położone, choć na dużo miejsc, gdzie ruszanie na wzniesieniu jest to wazne zadanie egzaminacyjne na prawo jazdy w Szczecinie.