Kurs podstawowy kat.B

UWAGA! Szkolimy TYLKO 3-5 OSOBY W MIESIĄCU, 
gdyż chcemy zawsze mieć czas dla Ciebie
i prowadzić kursy najlepiej jak można.

Zarezerwuj więc swój termin szkolenia aby móc odbyć
kurs z naszym instruktorem, który jest również
Egzaminatorem państwowym Prawa jazdy.

Kurs realizujemy na podstawie Art. 23a Ustawy z dnia 05 stycznia 2011 o kierujący pojazdami z późniejszymi zmianami w nowoczesnym systemie kształcenia "Blended learning", czyli hybrydowym programie łączącym szkolenie e-learningowe, VOD, webinaria online i szkolenie praktyczne. 

 

Do wyboru masz szkolenia kat. B Prawa jazdy

w pakietach:

Czas trwania kursu

Zajęcia praktyczne planujemy w dniach powszednich oraz w niektóre weekendy - w różnych godzinach. Łączny czas trwania kursu jest zależny od Twoich możliwości, jednak zakładamy, że nie może być dłuższy niż 2 miesiące. Zależy nam na sprawnym jego przeprowadzeniu.

 Około 1 miesiąca

KORONAWIRUS NAM NIE STRASZNY

WPROWADZILIŚMY
POLITYKĘ BEZPIECZEŃSTWA PRZECIWWIRUSOWEGO  

 

Jak zacząć?

Zapisz się, ustalimy wspólnie termin kursu i do dzieła!

 

Zastanów sie czy to oferta dla Ciebie?

Kurs nauki jazdy do jedno z najważniejszych szkoleń w życiu człowieka. To czas gdy w dość krótkim czasie musisz posiąść wiedzę i wystarczające umiejetności, aby nie tylko zdać egzamin ale przede wszystkim kierować samochodem. Nasz instruktor posiada duże doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, jest ekspertem w zakresie szkoleń i przepisów ruchu drogowego, jednak pamietaj, że bez Twojego wysiłku misja zdobycia Prawa jazdy nie może się powieść. Najwięcej pracy czeka Ciebie. Instruktor wskarze Ci najlepszą drogę ale wszystko to co najważniejsze leży w Twoich rękach. 

My bardzo poważnie traktujemy swoją pracę, Twój kurs i bezpieczeństwo ruchu drogowego. Dołożymy wszelki starań, abyś nauczył się prowadzić pojazd oraz korzystać z prawa jazdy.  Zapamiętaj, że nie wystawiamy zaświadczeń o ukończeniu kursu osobom, które nie osiągnęły poziomu wiedzy i imiejętności właściwych dla programu szkolenia. 

Zaufaj nam, a zdasz egzamin i będziesz mógł cieszyć się z samodzielnej, sprawnej i bezpiecznej jazdy samochodem.

Instruktor prowadzący

mgr Filip Grega - instruktor nauki i techniki jazdy, egzaminator państwowy Prawa jazdy.

Sławomira 21
(czynne w dniach i godzinach ustalonych telefonicznie)

Akademia Bezpiecznej Nauki
i Techniki Jazdy 

Oddział Szczecin

tagi: Nauka jazdy w Szczecinie nie jest trudna. Kluczem jest najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie opinie najlepsze i wysoka zdawalność prawa jazdy w Szczecinie. Opinie o szkołach jazdy w Szczecinie są bardzo wazne aby poznać najlepsza szkoł jazdy w Szcecinie i uczyć si u najlepszego instruktora nauki jazdy. Miasto w którym Nauka jazdy Szczecin jest bardzo dobrze położone, choć na dużo miejsc, gdzie ruszanie na wzniesieniu jest to wazne zadanie egzaminacyjne na prawo jazdy w Szczecinie.