POPRAWIAMY PO INNYCH

Specjalizujemy się w przygotowaniu osób przystępujących do egzaminu na Prawo jazdy do zdania tego egzaminu w WORD Szczecin. 

Przygotowaliśmy specjalny program zajęć o nazwie "Poprawiamy po innych", które zawierają wszystkie zadania egzaminacyjne, przypomnienie zasad prowadzenia pojazdu zgodnie z techniką jazdy ekonomicznej i ekologicznej wymaganej na egzaminie. Na podstawie ponad rocznych obserwacji przeanalizowaliśmy błedy kandydatów, zebraliśmy wszystkie w postaci materiałów szkoleniowych przed spotkaniem praktycznym a podczas jazdy prowadzimy zajcia tylko po tzw."trasach egzaminacyjnych".
Zajcia prowadzi doświadczony instruktor nauki i technii jazdy, posiadający praktykę egzaminatorską w WORD Szczecin. 

Nauka jazdy

Kurs na Prawo jazdy to poważna sprawa. To szkolenie na całe życie. Powinno być poprowadzone w sposób profesjonalny, z pełną uwagą a co najważniejsze przez doświadczonego i profesjonalnego instruktora.

Twój kurs poprowadzi nie tylko instruktor nauki jazdy ale również techniki jazdy. Podczas kursu nauczyś sie nie tylko sprawnie prowadzić samochód ale także rozumieć zasady ruchu, przewidywać zagrożenia oraz wychodzić z opresji. 

 

 

Posiadamy Certyfikat ISO 29990

Jazda po łuku
Na placu manewrowym
w WORD Szczecin

Podczas szkolenia możesz mieć możliwość ćwiczenia zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym WORD Szczecin, czyli tam, gdzie bdziesz zdawać egzamin państwowy.

Szkolenie na
Samochodzie egzaminacyjnym
WORD Szczecin

Nasze zajęcia nauki jazdy jak i szkolenie przygotowujące do egzaminu projektu "Poprawiamy po innych", prowadzimy najnowszym samochodem egzaminacynym Hyundai i20, wyposażonym dodatkowo w system wideorejestracji co umożliwia odbywanie egzaminu państwowego naszym pojazdem.

Stres...

Podczas naszych szkoleń dużą uwagę przykładamy do przygotowania Ciebie na stres egzaminacyjny. Duże doświadczenie pozwala nam na takie prowadzenie zajęć praktycznych, aby nauczyć Cię prawidłowego reagowania na stres, abyś potrafił zapanować nad tym stresem i aby nie przeszkodził Ci on w zdaniu egzaminu.

Samochód...

Hyundai i20 z 2017 rodku, wersja wyposażania Comfort plus zawierający wszystkie elementy takie jak na egzaminie państwowym ale również dodatkowo dla Twojego komfortu: podgrzewane fotele, podgrzewaną kierownica, system nagłośnienia wysokiej jakości oraz system łączności dzięki któemu nie pozostajesz sam na placu manewrowym a instruktor przez radio pomaga nauczyć się prawidłowego wykonywania zadań tak jak na egzaminie - bez obecności egzaminatora w samochodzie.

Instruktor

Chyba najważniejszym elementem szkolenia przyszłego kierowcy jest doświadczony instruktor. Nasze szkolenia prowadzi ekspert motoryzacyjny Filip Grega.

Szersze informacje i referencje znajdziesz na
www.filipgrega.pl 

tagi: Nauka jazdy w Szczecinie nie jest trudna. Kluczem jest najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie opinie najlepsze i wysoka zdawalność prawa jazdy w Szczecinie. Opinie o szkołach jazdy w Szczecinie są bardzo wazne aby poznać najlepsza szkoł jazdy w Szcecinie i uczyć si u najlepszego instruktora nauki jazdy. Miasto w którym Nauka jazdy Szczecin jest bardzo dobrze położone, choć na dużo miejsc, gdzie ruszanie na wzniesieniu jest to wazne zadanie egzaminacyjne na prawo jazdy w Szczecinie.