Naszą skuteczność potwierdza zdawalność
73%
za pierwszym razem

Dokładnie badamy naszą pracę. Każdy obserwujemy wyniki kursantów, którzy skorzystali z oferty "Poprawiamy po innych". Mamy nadzieję, że i Ty po zdamym egzaminie podzielisz się z nami swoją radością i weźmiesz udział w ankiecie, którą prześlemy Ci mailem. Niestety ze względu na to, iż WORD nie bada zdawalności szkoleń uzupełniających (w rankingach zawsze podana jest szkoła jazdy, gdzie kursant zdawał egzamin wewnetrzny) to nie znajdziesz nas w oficjalnych danych urzędu miasta, dlatego po zdanym egzaminie poprosimy Ciebie o info.

Nasz instruktor laureatem
Najważniejszej Nagrody w Polsce!

24.11.2017r. nasz Instruktor, Filip Grega
został zdobywcą zaszczytnego tytułu
Osoba Roku
Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego
- najważniejszej nagrody w branży BRD w Polsce.
Patronami tej nagrody jest Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Bank Światowy.

DOŚWIADCZENIE NASZEGO INSTRUKTORA

Z ogromnej wiedzy i doświadczenia instruktora, z którym będziesz odbywać zajęcia korzystają nie tylko kursanci szkół jazdy ale również ogólnopolskie i regionalne media, Policja, urzędnicy, organizacjie pozarządowe oraz prywatne firmy różnych branż związanych z motoryzacją. 

ZADOWOLENI KURSANCI

Najważniejszym oprócz wyników zdawalności statystycznej argumentem przemawiającym za jakością jest satysfakcja kursantów.

 

 

 

Zobacz opinie naszych kursantów na profilu Facebook

instr. FILIP GREGA

Socjolog bezpieczeństwa publicznego, ekspert ruchu drogowego. Wieloletni wykładowca i instruktor nauki jazdy oraz instruktor techniki jazdy. Egzaminator państwowy prawa jazdy. Kurs kwalifikacyjny dla egzaminatorów ukończył w WORD Szczecin i tam praktykował, prowadząc egzaminy państwowe. 

Twórca programów szkolenia, członek zespołów opiniujących akty prawne związane ze szkoleniem i egzaminowaniem kierowców a także konsultant zespołów biura biegłych sądowych w zakresie ruchu drogowego.

Zadowoleni Kursanci

bo poprawiamy po innych !

tagi: Nauka jazdy w Szczecinie nie jest trudna. Kluczem jest najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie opinie najlepsze i wysoka zdawalność prawa jazdy w Szczecinie. Opinie o szkołach jazdy w Szczecinie są bardzo wazne aby poznać najlepsza szkoł jazdy w Szcecinie i uczyć si u najlepszego instruktora nauki jazdy. Miasto w którym Nauka jazdy Szczecin jest bardzo dobrze położone, choć na dużo miejsc, gdzie ruszanie na wzniesieniu jest to wazne zadanie egzaminacyjne na prawo jazdy w Szczecinie.